• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DF1

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DF1. Jeżeli chcesz otworzyć plik DF1, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DF1

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Omnis7 And Omnis Studio Database File Format Raining Data

Co to jest plik DF1?

Własny format danych wykorzystywany przez oprogramowanie do rozwijania firmy Omnis, służące do tworzenia wielostopniowych i internetowych aplikacji. Zapisuje dane w formacie bazy danych i może być odwołany przez programy Omnis.

Pliki DF1 używane przez Omnis Studio są sformatowane inaczej niż pliki Omnis 7. Dlatego nie można używać starszych plików DF1 w Omnis Studio. Jednak nowe wersje plików DF1 są dołączone do Omnis Studio. Na przykład plik danych ikon "Userpic.Df1" używany przez Omnis 7 jest zastępowany przez "Omnispic.Df1" w Omnis Studio. Inne pliki DF1 mogą być konwertowane lub aktualizowane w ramach programu.

Dokumenty Omnis mogą również kończyć się ".Df2", ".Df3" itd.

Jak otworzyć plik DF1?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DF1 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DF1 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DF1 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DF1

Inne problemy z plikiem DF1

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DF1 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DF1:

  • plik DF1 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DF1 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DF1 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik