• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DEVICEINFO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DEVICEINFO. Jeżeli chcesz otworzyć plik DEVICEINFO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DEVICEINFO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple IPhone Configuration Utility Format Apple

Co to jest plik DEVICEINFO?

Plik z nagraniem utworzony przez iPhone Configuration Utility, aplikację firmy Apple do zarządzania profilem konfiguracji urządzenia. Zawiera informacje o urządzeniach z iOS utworzonych przez narzędzie konfiguracji telefonu iPhone. Dane certyfikatu oraz lista aplikacji zainstalowanych w urządzeniu są przykładami danych, które przechowuje.

Plik DEVICEINFO można utworzyć, wybierając ikonę "Eksportuj" obok "Udostępnij" w lewym górnym rogu okna Konfiguracja iPhone'a. Wypełnij żądaną nazwę rekordu, zapisz lokalizację i potwierdź, że w menu rozwijanym wybrano "Typ eksportu" jako "Device Record". Następnie kliknij przycisk "Zapisz".

Od iOS 8 Narzędzie konfiguracji Apple iPhone nie jest już dostępne.

Jak otworzyć plik DEVICEINFO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DEVICEINFO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DEVICEINFO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DEVICEINFO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DEVICEINFO

Inne problemy z plikiem DEVICEINFO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DEVICEINFO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DEVICEINFO:

  • plik DEVICEINFO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DEVICEINFO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DEVICEINFO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik