• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DET

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DET. Jeżeli chcesz otworzyć plik DET, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DET

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ACT! Format Sage

Co to jest plik DET?

Własny format wiadomości e-mail używany przez ACT !, program do zarządzania kontaktami. Zawiera jedną wiadomość e-mail bez załączników.

Jeśli ACT! E-mail zawiera jeden lub więcej załączników, każdy załączony plik jest zapisywany jako osobny plik DET. Wiadomość e-mail zawiera wskazówki do każdego skojarzonego pliku DET, które można uzyskać, otwierając oryginalną wiadomość. Na przykład, jeśli e-mail zawiera trzy załączniki, zostanie zapisany jako cztery pliki DET - jeden dla wiadomości i trzy dla załączników.

Format DET był używany w ACT 5.0 do 6.0.2. ACT 6.0.3 i później zapisują wiadomości e-mail w formacie .IMA. Sage ACT! Stała się Swiftpage Act! W 2013.

Jak otworzyć plik DET?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DET jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DET z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DET którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DET

Inne problemy z plikiem DET

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DET nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DET:

  • plik DET którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DET z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DET nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik