• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DESKLINK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DESKLINK. Jeżeli chcesz otworzyć plik DESKLINK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DESKLINK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Desktop Shortcut N/A

Co to jest plik DESKLINK?

Plik umożliwiający użytkownikom systemu Windows tworzenie skrótów na pulpicie po kliknięciu prawym przyciskiem myszy pliku lub folderu i wybraniu polecenia SendTo & rarr. Opcja pulpitu (tworzenia skrótów). Nie zawiera żadnych danych, ale istnieje w postaci pustego pliku, który informuje system Windows, aby wyświetlić opcję menu.

Wybierając opcję SendTo, system Windows wyszukuje określony folder użytkownika w systemie, aby wyświetlić listę elementów menu. Na przykład w systemie Windows 7 plik DESKLINK o nazwie Pulpit (tworzący skrót) .DeskLink jest przechowywany dla każdego użytkownika w katalogu [użytkownik] AppDataRoamingMicrosoftWindowsSendTo. Powoduje to wyświetlenie opcji systemu Windows dla opcji SendTo & rarr. Desktop (utworzyć skrót) dla tego konkretnego użytkownika.

Inne przykłady plików opcji SendTo to: .SFENDTOTARGET do tworzenia skompresowanych folderów .ZIP i .MAPIMAIL do wysyłania plików lub folderów za pośrednictwem poczty elektronicznej.

System Windows nie wyświetla rozszerzenia ".Dsklink". Pliki DESKLINK są obsługiwane przez system Windows 95 i nowszych.

Jak otworzyć plik DESKLINK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DESKLINK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DESKLINK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DESKLINK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DESKLINK

Inne problemy z plikiem DESKLINK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DESKLINK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DESKLINK:

  • plik DESKLINK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DESKLINK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DESKLINK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik