• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DEPROJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DEPROJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik DEPROJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DEPROJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Disketch Project Format NCH Software

Co to jest plik DEPROJ?

Projekt etykiety na płyty utworzony przez firmę Disketch, program służący do etykiet CD i DVD. Zapisuje informacje o układzie dysku i zawiera tekst i odniesienia do importowanych obrazów. Pozwala na zapisanie i kontynuowanie pracy.

Projekty Disketch można wydrukować standardową drukarką lub bezpośrednio na dysku CD z drukarką obsługującą etykiety na dyskach.

Jak otworzyć plik DEPROJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DEPROJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DEPROJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DEPROJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DEPROJ

Inne problemy z plikiem DEPROJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DEPROJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DEPROJ:

  • plik DEPROJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DEPROJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DEPROJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik