• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DEP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DEP. Jeżeli chcesz otworzyć plik DEP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DEP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual Basic Setup Wizard Dependency Format Microsoft

Co to jest plik DEP?

Plik używany przez różne programy Windows lub składniki aplikacji systemu Windows. Zawiera wymagania czasowe dla programu, takie jak potrzebne składniki lub nazwy docelowych plików instalacyjnych i katalogów instalatora. Często używane do deklarowania zależności narzędzi integracyjnych z pakietem Microsoft Office.

Pliki DEP można utworzyć za pomocą Kreatora pakowania i wdrażania pakietu Microsoft (PDW), wchodzącego w skład pakietu oprogramowania Microsoft Office 2000 Developer.

Jak otworzyć plik DEP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DEP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DEP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DEP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DEP

Inne problemy z plikiem DEP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DEP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DEP:

  • plik DEP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DEP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DEP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik