• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DEK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DEK. Jeżeli chcesz otworzyć plik DEK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DEK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Magic The Gathering Deck Format Wizards of the Coast

Co to jest plik DEK?

Plik karty karty używany przez Magic: Gathering Online (MTGO), gra online w karty. Przechowuje kolekcję kart, które tworzą bohater dla gry. Służy do zapisywania grup kart dla różnych ras i rodzajów gry.

Pliki DEK można tworzyć przy użyciu MTG Studio. Ponieważ są zapisywane w formacie XML, można je przeglądać za pomocą dowolnego edytora tekstu, chociaż nie zaleca się ręcznej modyfikacji tych plików.

Jak otworzyć plik DEK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DEK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DEK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DEK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DEK

Inne problemy z plikiem DEK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DEK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DEK:

  • plik DEK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DEK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DEK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik