• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DECRYPT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DECRYPT. Jeżeli chcesz otworzyć plik DECRYPT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DECRYPT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows 8 Decrypted ESD Format Microsoft

Co to jest plik DECRYPT?

Plik używany przez technologię elektronicznej elektronicznej pobierania oprogramowania (ESD) firmy Microsoft - oprogramowanie umożliwiające użytkownikom zainstalowanie i uaktualnienie zakupionego oprogramowania za pośrednictwem sklepu Microsoft. Używany jako plik tymczasowy podczas instalacji oprogramowania.

Podczas uaktualniania do systemu Microsoft Windows 8 przy użyciu Asystenta uaktualnienia systemu Windows 8 plik DECRYPT znajduje się w następującym katalogu:

C: Użytkownicy [użytkownik] AppDataLocalMicrosoftWebSetupDownload

WinPayload.Esd.Decrypt - tymczasowa odszyfrowana wersja pliku WinPayload.Esd używana do uaktualniania systemu Windows na komputerze lokalnym.

Jak otworzyć plik DECRYPT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DECRYPT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DECRYPT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DECRYPT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DECRYPT

Inne problemy z plikiem DECRYPT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DECRYPT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DECRYPT:

  • plik DECRYPT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DECRYPT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DECRYPT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik