• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DDT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DDT. Jeżeli chcesz otworzyć plik DDT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DDT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Jill Of The Jungle Game Format Sports Interactive

Co to jest plik DDT?

Plik danych używany przez Football Manager, gra, w której gracze zarządzają finansami, planami i innymi aspektami drużyn piłkarskich. Zawiera proste instrukcje tekstowe opisujące import dla piłkarzy i zespołów.

Pliki DDT są używane do rozszerzenia standardowej bazy danych o grach w celu zachowania i wczytania niestandardowych graczy do rozegranych zespołów.

Gracze z zespołów w nieaktywnych ligach są ogólnie ignorowani podczas tworzenia nowej gry w Football Manager. Użyj pliku DDT, aby zatrzymać tych graczy.

Jak otworzyć plik DDT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DDT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DDT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DDT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DDT

Inne problemy z plikiem DDT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DDT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DDT:

  • plik DDT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DDT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DDT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik