• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DDP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DDP. Jeżeli chcesz otworzyć plik DDP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DDP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Delphi Diagram Page From Compiler Embarcadero Technologies

Co to jest plik DDP?

Plik deweloperski utworzony przez Delphi, IDE często używane do tworzenia programów Windows. Zapisuje obrazkową reprezentację zaleŜności między opracowywanymi komponentami oprogramowania. Utworzony przez Edytora Diagramów dołączony do wersji Delphi w wersji 6 i 7.

Jak otworzyć plik DDP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DDP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DDP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DDP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DDP

Inne problemy z plikiem DDP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DDP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DDP:

  • plik DDP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DDP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DDP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik