• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DDF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DDF. Jeżeli chcesz otworzyć plik DDF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DDF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Diamond Directive Format Microsoft

Co to jest plik DDF?

Plik dyrektywy diamentowej (DDF) używany do określania właściwości kompresji pliku .CAB. Przechowywany w formacie zwykłego tekstu. Nie należy modyfikować, jeśli nie jest to konieczne.

Pliki DDF nie są umieszczane w wynikowym pliku CAB. Opisują one jedynie ustawienia kompresujące wynikowy plik CAB.

Jak otworzyć plik DDF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DDF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DDF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DDF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DDF

Inne problemy z plikiem DDF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DDF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DDF:

  • plik DDF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DDF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DDF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik