• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DDCX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DDCX. Jeżeli chcesz otworzyć plik DDCX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DDCX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DivX Descriptor 2 Format Daren Softwares

Co to jest plik DDCX?

Plik deskryptora Fichier utworzony przez deskryptor DivX 2. Sformatowany w formacie XML i zawierający opisy filmów w formacie DivX. Mogą zawierać informacje, takie jak podsumowanie wątku filmu, czas trwania, reżyser, aktorzy, plakat filmowy itp.

Jak otworzyć plik DDCX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DDCX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DDCX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DDCX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DDCX

Inne problemy z plikiem DDCX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DDCX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DDCX:

  • plik DDCX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DDCX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DDCX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik