• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DDAT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DDAT. Jeżeli chcesz otworzyć plik DDAT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DDAT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DivX Web Player Temporary Download Format DivX

Co to jest plik DDAT?

Plik wideo utworzony przez program DivX Player, odtwarzacz wideo. Zawiera pobrane dane wideo w formacie .AVI. Używany jako plik tymczasowy, dopóki nie zostanie pobrany kompletny plik wideo, a następnie zostanie on zmieniony na nazwę rozszerzenia ".Avi".

Pliki DDAT wraz z plikami .DMSK i .DINFO służą do pobierania i odtwarzania ostatecznego pliku wideo AVI. Pliki DDAT mogą zostać przemianowane na rozszerzenie ".Avi", aby odtwarzać częściowe pobieranie wideo.

Pliki DDAT, DMSK i DINFO używają tego samego prefiksu nazw plików i są przechowywane w katalogu "Pobrane pliki tymczasowe" w instalacji DivX Player.

Odtwarzacz DivX początkowo rezerwuje pełny rozmiar pliku DDAT na dysku podczas pobierania i "wypełnia" plik w czasie z zawartością pliku wideo. Z tego powodu niekompletne lub wstrzymane pobieranie może zająć dużo miejsca na dysku.

Jak otworzyć plik DDAT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DDAT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DDAT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DDAT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DDAT

Inne problemy z plikiem DDAT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DDAT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DDAT:

  • plik DDAT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DDAT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DDAT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik