• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DCUIL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DCUIL. Jeżeli chcesz otworzyć plik DCUIL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DCUIL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Delphi Compiled Unit Format Embarcadero Technologies

Co to jest plik DCUIL?

Plik deweloperski utworzony przez Delphi, aplikację służącą do tworzenia programów Windows. Podobny do pliku .DCU (oryginalny format Win32 skompilowanego przez program Delphi), ale jest kompilowany dla systemu Microsoft .NET Framework. Skompilowany z pliku .PAS.

Jak otworzyć plik DCUIL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DCUIL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DCUIL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DCUIL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DCUIL

Inne problemy z plikiem DCUIL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DCUIL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DCUIL:

  • plik DCUIL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DCUIL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DCUIL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik