• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DCOVER

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DCOVER. Jeżeli chcesz otworzyć plik DCOVER, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DCOVER

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
BeLight Disc Cover Format BeLight Software

Co to jest plik DCOVER?

Grafika CD lub DVD utworzona przez program Disc Cover, program służący do tworzenia i drukowania etykiet na płycie. Zawiera tekst, grafikę i właściwości układu dysku. Można drukować na dysku lub eksportować jako pliki .JPEG, .PDF lub .TIFF.

Pokrywa dysku jest dostępna jako samodzielny program lub jako okładka płyty RE (Roxio Edition), która jest częścią pakietu oprogramowania Roxio Popcorn.

Jak otworzyć plik DCOVER?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DCOVER jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DCOVER z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DCOVER którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DCOVER

Inne problemy z plikiem DCOVER

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DCOVER nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DCOVER:

  • plik DCOVER którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DCOVER z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DCOVER nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik