• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DCMF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DCMF. Jeżeli chcesz otworzyć plik DCMF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DCMF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DiskCatalogMaker Catalog Fujiwara Software

Co to jest plik DCMF?

Plik katalogu utworzony przez DiskCatalogMaker, plik do katalogowania dysków dla systemu Mac OS X. Zawiera bazę danych plików przechowywanych na wielu płytach. Służy do przechowywania przeszukiwalnych informacji o jednym lub więcej dyskach.

Plik katalogu DCMF jest podobny do katalogu .DCMD, z wyjątkiem tego, że nie obsługuje miniatur dla obrazów bitmapowych i plików wideo.

Wersja DiskCatalogMaker jest dołączona do oprogramowania do authoringu płyt Roxio Toast. Nazywa się DiscCatalogMaker RE (Roxio Edition).

Jak otworzyć plik DCMF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DCMF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DCMF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DCMF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DCMF

Inne problemy z plikiem DCMF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DCMF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DCMF:

  • plik DCMF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DCMF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DCMF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik