• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DBS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DBS. Jeżeli chcesz otworzyć plik DBS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DBS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SQL Structured Query Language Database Command Format Unify

Co to jest plik DBS?

Plik bazy danych utworzony przez SQLBase, wbudowane rozwiązanie baz danych dla aplikacji biznesowych. Zapisuje strukturalne dane i śledzi zmiany danych w pliku ".log". Często używany do przechowywania danych dla małych programów stacjonarnych lub aplikacji mobilnych.

Gupta Technologies, pierwsi programiści SQLBase, nazywani Centura Software w latach dziewięćdziesiątych. W 2006 r. Centura Software zostało przejęte przez Unify Corporation.

Jak otworzyć plik DBS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DBS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DBS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DBS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DBS

Inne problemy z plikiem DBS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DBS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DBS:

  • plik DBS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DBS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DBS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik