• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DBPRO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DBPRO. Jeżeli chcesz otworzyć plik DBPRO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DBPRO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DarkBASIC Project Format The Game Creators

Co to jest plik DBPRO?

Plik projektu stworzony przez firmę DarkBASIC Professional, darmowego środowiska IDE wykorzystywanego do tworzenia gier 3D w systemie Windows. Zapisano w formacie zwykłego tekstu i zawiera odniesienia do plików kodu źródłowego .DBA dla projektu oraz innych zasobów projektu, takich jak modele 3D, tekstury i inne grafiki. Może być skompilowany do pliku wykonywalnego .EXE.

Projekty DarkBASIC mogą być wykorzystane do tworzenia strzelców z pierwszej osobie, gier łamigłówkowych, wirtualnych światów, symulatorów kosmicznych i nie tylko. Oprogramowanie wykorzystuje technologię Microsoft DirectX do generowania środowisk 3D.

DarkBASIC Professional to darmowa wersja DarkBASIC, ale zawiera reklamy w interfejsie użytkownika.

Jak otworzyć plik DBPRO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DBPRO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DBPRO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DBPRO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DBPRO

Inne problemy z plikiem DBPRO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DBPRO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DBPRO:

  • plik DBPRO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DBPRO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DBPRO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik