• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DBO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DBO. Jeżeli chcesz otworzyć plik DBO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DBO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DarkBASIC Source Code Format The Game Creators

Co to jest plik DBO?

Obiekt programu stworzony przy użyciu programu DarkBASIC Pro, programu do tworzenia gier 3D, pokazów slajdów i innych aplikacji. Opracowany przy użyciu języka programowania BASIC. Mogą zawierać poziomy gier, modele 3D, tekstury i inne powiązane dane.

Aby utworzyć plik DBO, wybierz "Eksportuj" z menu Plik w folderze DarkBASIC. Następnie wybierz "Dark Basic Object (* .Dbo)" jako typ pliku.

Jak otworzyć plik DBO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DBO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DBO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DBO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DBO

Inne problemy z plikiem DBO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DBO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DBO:

  • plik DBO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DBO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DBO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik