• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DBM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DBM. Jeżeli chcesz otworzyć plik DBM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DBM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe ColdFusion Template Format Adobe Systems

Co to jest plik DBM?

Strona internetowa napisana w języku DBML (Database Markup Language), poprzednika CFML firmy Adobe (ColdFusion Markup Language). Wykonywane przez serwer sieci Web z systemem ColdFusion, który generuje kod HTML wysyłany na komputer użytkownika. Podobnie do pliku .ASP lub .PHP, ale wymaga uruchomienia ColdFusion.

Język DBML był używany przez ColdFusion 5 i starsze. Nowsze wersje programu ColdFusion korzystają z rozszerzenia .CFM.

Jak otworzyć plik DBM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DBM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DBM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DBM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DBM

Inne problemy z plikiem DBM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DBM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DBM:

  • plik DBM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DBM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DBM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik