• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DBB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DBB. Jeżeli chcesz otworzyć plik DBB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DBB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Skype User Data Format Skype

Co to jest plik DBB?

Zawiera informacje o użytkowniku Skype, w tym profil użytkownika i listę kontaktów. Ponadto przechowuje informacje o historii czatu, które można przeglądać przy użyciu narzędzia Skype, takiego jak skypr.

Skype to program umożliwiający bezpośrednie połączenia z komputerem.

Jak otworzyć plik DBB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DBB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DBB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DBB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DBB

Inne problemy z plikiem DBB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DBB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DBB:

  • plik DBB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DBB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DBB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik