• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DBA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DBA. Jeżeli chcesz otworzyć plik DBA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DBA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Palm Desktop For Windows Format Palm

Co to jest plik DBA?

Plik kopii zapasowej utworzony dla urządzeń przenośnych Palm. Zawiera kopię zapasową danych kalendarza, zwaną "księgową datą", która zawiera zaplanowane zdarzenia i związane z nimi notatki i informacje. Może być używany do synchronizacji danych między urządzeniami typu palmtop, a programami pocztowymi i programami pocztowymi.

Pliki DBA mogą być konwertowane na bardziej przenośne formaty, takie jak .CSV i importowane do popularnych aplikacji poczty elektronicznej, takich jak Microsoft Outlook.

Jak otworzyć plik DBA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DBA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DBA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DBA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DBA

Inne problemy z plikiem DBA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DBA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DBA:

  • plik DBA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DBA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DBA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik