• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DB3

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DB3. Jeżeli chcesz otworzyć plik DB3, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DB3

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Database Format SQLite

Co to jest plik DB3?

Plik bazy danych utworzony przez SQLite, lekki, samodzielny program bazy danych, który tworzy bazy danych przy użyciu zwykłych plików. Zawiera strukturę bazy danych oraz rekordy danych. Służy do przechowywania i pobierania danych strukturalnych przy użyciu SQL.

Wspólnym plikiem SQLite DB3 jest PalmDatabase.Db3, który przechowuje informacje osobiste na Palm Pre, w tym kontakty, informacje o koncie i dzienniki połączeń.

Jak otworzyć plik DB3?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DB3 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DB3 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DB3 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DB3

Inne problemy z plikiem DB3

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DB3 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DB3:

  • plik DB3 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DB3 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DB3 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik