• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DB1

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DB1. Jeżeli chcesz otworzyć plik DB1, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DB1

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
S.T.A.L.K.E.R. Game Format Tekla

Co to jest plik DB1?

Plik utworzony za pomocą oprogramowania do zarządzania informacjami o budynkach Tekla Structures (BIM). Zapisuje strukturalny model 3D planu budowlanego lub budowlanego i może dokładnie reprezentować materiały i złożoność strukturalną. Służy do oszczędzania planów budynków przed ich zbudowaniem.

Pliki DB1 są często związane z plikiem projektu projektu Tekla (.TBP).

Jak otworzyć plik DB1?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DB1 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DB1 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DB1 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DB1

Inne problemy z plikiem DB1

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DB1 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DB1:

  • plik DB1 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DB1 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DB1 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik