• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DB-

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DB-. Jeżeli chcesz otworzyć plik DB-, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DB-

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Norton Nprotect Database Format Symantec

Co to jest plik DB-?

Plik danych generowany przez Nprotect, funkcję odzyskiwania plików dołączoną do programów Norton SystemWorks i Norton Utilities. Odwołanie Norton Unerase przy próbie odzyskania usuniętych plików.

Pliki DB znajdują się zwykle w katalogu C: ecyclerNPROTECT. Mogą być ręcznie usuwane lub usuwane poprzez wyłączenie ochrony Kosza w programie Norton Utilties.

Jak otworzyć plik DB-?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DB- jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DB- z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DB- którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DB-

Inne problemy z plikiem DB-

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DB- nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DB-:

  • plik DB- którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DB- z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DB- nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik