• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DAZIP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DAZIP. Jeżeli chcesz otworzyć plik DAZIP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DAZIP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Dragon Age Origins Game Format BioWare

Co to jest plik DAZIP?

Skompresowane archiwum gier używane przez Dragon Age: Origins, gra fantasy mrocznej heroiki opracowana przez firmę BioWare i opublikowana przez Electronic Arts (EA). Zawiera pakiet wyeksportowanych zasobów (zwanych plikami w postaci enkapsulowanych zasobów lub plikami .ERF), które można zainstalować w grze. Służy do dodawania treści gry, takich jak nowe przygody, walki, stworzenia i historie.

Pliki DAZIP można tworzyć za pomocą narzędzia Dragon Age Toolset, narzędzia wydanego przez EA, który można pobrać ze strony internetowej Dragon Age. Za pomocą tego narzędzia można dodawać nowe środowiska 3D i zadania, dźwięki synchronizujące głos i wargę oraz sekwencje kinematyczne. Można również modyfikować sztuczną inteligencję stworzeń do scenariuszy walki.

Aby zainstalować plik DAZIP, możesz: 1) kliknąć dwukrotnie plik, jeśli program DAUpdater jest skojarzony z typem pliku DAZIP lub 2) przejdź do katalogu bin_ship programu Dragon Age: Origins i uruchom DAUpdater.Exe ręcznie .

Ponieważ pliki DAZIP są przechowywane w formacie .ZIP, można je wyodrębnić przy użyciu dowolnego narzędzia do dekompresji Zip.

Jak otworzyć plik DAZIP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DAZIP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DAZIP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DAZIP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DAZIP

Inne problemy z plikiem DAZIP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DAZIP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DAZIP:

  • plik DAZIP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DAZIP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DAZIP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik