• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DAV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DAV. Jeżeli chcesz otworzyć plik DAV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DAV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Mace DVR-1600HP Video Format DVR365

Co to jest plik DAV?

Plik DAV to film utworzony przez rejestrator cyfrowy DVR365, na przykład rejestrator DSD304, DSD308 lub DSD316. Zawiera zmodyfikowane kompresję MPEG i jest zapisywany w zaszyfrowanym formacie. Pliki DAV są wykorzystywane do nagrywania wideo przechwyconego przez kamery CCTV.

Pliki DAV są tworzone przez oprogramowanie stacji centralnej SightBoss zainstalowane na rejestratorze. Mogą być odtwarzane na komputerze za pomocą samodzielnego oprogramowania odtwarzacza PC DVR365. Zauważ, że aby otworzyć plik .DAV w odtwarzaczu DVR365, musisz najpierw kliknąć przycisk odtwarzania, który otwiera okno dialogowe otwierania plików.

Jak otworzyć plik DAV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DAV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DAV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DAV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DAV

Inne problemy z plikiem DAV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DAV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DAV:

  • plik DAV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DAV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DAV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik