• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DAT_OLD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DAT_OLD. Jeżeli chcesz otworzyć plik DAT_OLD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DAT_OLD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Minecraft Backup Format Mojang

Co to jest plik DAT_OLD?

Plik kopii zapasowej utworzony przez Minecraft, otwartą grę budowlaną 3D świata. Zapisuje kopię zapasową pliku level.Dat, który służy do zapisywania map używających formatu algorytmów Minecraft w formacie Alpha. Używany jako punkt przywracania, jeśli plik level.Dat zostanie uszkodzony.

Jak otworzyć plik DAT_OLD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DAT_OLD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DAT_OLD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DAT_OLD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DAT_OLD

Inne problemy z plikiem DAT_OLD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DAT_OLD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DAT_OLD:

  • plik DAT_OLD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DAT_OLD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DAT_OLD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik