• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DAT_NEW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DAT_NEW. Jeżeli chcesz otworzyć plik DAT_NEW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DAT_NEW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Minecraft Level Format Mojang

Co to jest plik DAT_NEW?

Plik gry wykorzystywany przez Minecraft, gra, która umożliwia otwarte badania 3D i budowę. Zapisuje dane, które są używane do odtworzenia stanu świata, gdy gra Minecraft jest ponownie uruchamiana. Czasami utworzone, gdy serwer Minecraft ulegnie awarii.

Pliki DAT_NEW są podobne do plików level.Dat .DAT lub level.Dat_old .DAT_OLD.

level.Dat_new - plik przechowujący informacje o świecie i znajdujący się w tym samym katalogu, co poziom plików. Ses.Lock sesji.

Jak otworzyć plik DAT_NEW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DAT_NEW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DAT_NEW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DAT_NEW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DAT_NEW

Inne problemy z plikiem DAT_NEW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DAT_NEW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DAT_NEW:

  • plik DAT_NEW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DAT_NEW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DAT_NEW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik