• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DASH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DASH. Jeżeli chcesz otworzyć plik DASH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DASH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Dashlane Profile Dashlane, Inc.

Co to jest plik DASH?

Plik utworzony przez Dashlane, program służący do zarządzania hasłami, zapisywania poufnych danych i bezpiecznych płatności online. Zawiera dane użytkownika i inne informacje, które użytkownik bezpiecznie przechowuje w programie Dashlane.

Pliki DASH są tworzone automatycznie przez sam program Dashlane. Mogą być również ręcznie wyeksportowane przez użytkownika do celów tworzenia kopii zapasowych.

W systemie Windows pliki DASH można znaleźć w następującym katalogu:

C: UserusernameAppDataDashlaneprofiles

W systemie Mac OS X pliki DASH można uzyskać w katalogu:

~ / Library / Application Support / Dashlane / profile

Ponieważ OS X 10.7 Lion jest domyślnie ukrywany.

Jak otworzyć plik DASH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DASH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DASH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DASH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DASH

Inne problemy z plikiem DASH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DASH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DASH:

  • plik DASH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DASH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DASH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku DASH
DASH do MP4DASH do 3GPDASH do AVIDASH do DIVXDASH do FLVDASH do H264DASH do MOVDASH do MPEGDASH do MPEG4DASH do MPGDASH do RVDASH do WEBMDASH do WMV