• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DAP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DAP. Jeżeli chcesz otworzyć plik DAP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DAP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Download Accelerator Partial Download Format SpeedBit Ltd.

Co to jest plik DAP?

Strona sieci Web połączona z bazą danych programu Access. Może być również używany do rozpowszechniania raportów za pośrednictwem sieci Web lub poczty elektronicznej. Mogą służyć jako formularz wprowadzania danych lub mogą generować interaktywne raporty.

Strony dostępu do danych mogą być wbudowane w MS Access lub tworzone z innych formatów plików, takich jak pliki dBASE, tabele Paradoksów, arkusze kalkulacyjne i pliki tekstowe.

Jak otworzyć plik DAP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DAP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DAP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DAP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DAP

Inne problemy z plikiem DAP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DAP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DAP:

  • plik DAP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DAP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DAP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik