• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DAL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DAL. Jeżeli chcesz otworzyć plik DAL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DAL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DVD-lab Project Format www.MediaChance.com

Co to jest plik DAL?

Projekt tworzenia DVD utworzony za pomocą DVD-lab lub DVD-lab PRO. Zawiera ustawienia projektu i odniesienia do plików multimedialnych, które są zawarte w projekcie. Po zakończeniu można nagrać płytę DVD.

Jak otworzyć plik DAL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DAL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DAL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DAL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DAL

Inne problemy z plikiem DAL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DAL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DAL:

  • plik DAL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DAL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DAL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik