• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DAF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DAF. Jeżeli chcesz otworzyć plik DAF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DAF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Digital Anchor Data Format Telecompute Integrated Systems

Co to jest plik DAF?

Bezpieczny plik bazy danych dla silnika bazy danych Digital Anchor, kompaktowego, solidnego i przenośnego systemu bazy danych. Może przechowywać dane w formacie tekstowym i binarnym.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Digital Anchor.

Jak otworzyć plik DAF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DAF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DAF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DAF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DAF

Inne problemy z plikiem DAF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DAF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DAF:

  • plik DAF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DAF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DAF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik