• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DAD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DAD. Jeżeli chcesz otworzyć plik DAD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DAD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
RemObjects Data Abstract Driver Format RemObjects

Co to jest plik DAD?

Plik sterownika używany przez aplikacje średniej klasy RemObjects. Zawiera sterownik, który komunikuje się z serwerem bazy danych w celu dostarczenia danych dla aplikacji warstwy średniej. Mogą zostać zamienione dynamicznie w czasie wykonywania, aby zmienić dostawców danych.

Jak otworzyć plik DAD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DAD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DAD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DAD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DAD

Inne problemy z plikiem DAD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DAD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DAD:

  • plik DAD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DAD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DAD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik