• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DACPAC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DACPAC. Jeżeli chcesz otworzyć plik DACPAC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DACPAC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Database Deployment Format Microsoft

Co to jest plik DACPAC?

Pakiet danych utworzony przez aplikację Microsoft SQL Server. Zawiera zarówno schemat danych, jak i dane lub obiekty. Służy do dostarczania danych między bazami SQL Server a aplikacjami dostawcy.

Pliki DACPAC używają formatu .ZIP i zawierają zbiór plików XML, które definiują schemat i dane, które mają zostać przeniesione.

Jak otworzyć plik DACPAC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DACPAC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DACPAC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DACPAC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DACPAC

Inne problemy z plikiem DACPAC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DACPAC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DACPAC:

  • plik DACPAC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DACPAC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DACPAC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik