• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DACONNECTIONS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DACONNECTIONS. Jeżeli chcesz otworzyć plik DACONNECTIONS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DACONNECTIONS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
RemObjects Data Abstract Connections Format RemObjects

Co to jest plik DACONNECTIONS?

Plik połączenia z bazą danych używany przez Data Abstract, aplikację do tworzenia baz danych dołączoną do pakietu RemObjects SDK. Zapisuje łańcuchy połączeń, ustawienia łączenia i wartości limitu czasu dla jednej lub więcej baz danych. Używany przez aplikację RemObjects na poziomie średnim, aby połączyć się z bazą danych backend.

Pliki DACONNECTIONS używają formatu XML.

Jak otworzyć plik DACONNECTIONS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DACONNECTIONS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DACONNECTIONS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DACONNECTIONS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DACONNECTIONS

Inne problemy z plikiem DACONNECTIONS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DACONNECTIONS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DACONNECTIONS:

  • plik DACONNECTIONS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DACONNECTIONS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DACONNECTIONS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik