• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DACONFIG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DACONFIG. Jeżeli chcesz otworzyć plik DACONFIG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DACONFIG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
RemObjects Data Abstract Configuration Format RemObjects

Co to jest plik DACONFIG?

Plik dewelopera używany przez pakiet RemObjects SDK, zbiór programów służących do tworzenia aplikacji klasy średniej dla programu RemObjects. Używany przez aplikacje serwera danych Streszczenie i zawiera konfigurację dostępu do danych z dostarczającej bazy danych, na przykład RDBMS (relacyjny system zarządzania bazą danych).

Pliki DACONFIG wykorzystują formatowanie XML.

Jak otworzyć plik DACONFIG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DACONFIG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DACONFIG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DACONFIG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DACONFIG

Inne problemy z plikiem DACONFIG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DACONFIG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DACONFIG:

  • plik DACONFIG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DACONFIG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DACONFIG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik