• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DA2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DA2. Jeżeli chcesz otworzyć plik DA2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DA2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DeepAnalysis 2 EBay Auction Data HammerTap

Co to jest plik DA2?

Plik danych zapisany przez DeepAnalysis, program służący do wyszukiwania aukcji eBay. Zawiera wyniki aukcji, informacje o nabywcach i sprzedających oraz inne dane rynkowe. Służy do zapisywania danych dotyczących sprzedaży i generowania raportów w oprogramowaniu.

Jak otworzyć plik DA2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DA2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DA2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DA2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DA2

Inne problemy z plikiem DA2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DA2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DA2:

  • plik DA2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DA2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DA2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik