• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CYP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CYP. Jeżeli chcesz otworzyć plik CYP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CYP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Home Designer Pro Project Format Chief Architect

Co to jest plik CYP?

Plik projektu stworzony przez firmę Home Designer Pro, projekt domowej aplikacji dla entuzjastów zrób to sam. Obsługuje plany 2D i 3D oraz planowanie lokalizacji. Używany do budownictwa domów niestandardowych oraz projektów przebudowy.

Projekty domów Home Designer Pro wspierają plany podłogowe, kadrowania, dachy, okna, drzwi, kuchnie, łazienki i inne elementy domowe. Możesz wziąć wirtualną trasę po swoim projekcie po jego zbudowaniu. Instalator Home Designer Pro z dużą kolekcją przykładowych projektów.

Program Ashampoo 3D CAD Professional korzysta również z plików CYP dla modeli architektonicznych.

Jak otworzyć plik CYP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CYP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CYP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CYP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CYP

Inne problemy z plikiem CYP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CYP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CYP:

  • plik CYP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CYP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CYP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik