• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CYI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CYI. Jeżeli chcesz otworzyć plik CYI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CYI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Clustify Input Format Hot Neuron

Co to jest plik CYI?

Plik wejściowy tekstowy używany przez Clustify, program organizacyjny dokumentów. Określa listę dokumentów do klastra (identyfikujących i organizujących podobne dokumenty).

Jak otworzyć plik CYI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CYI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CYI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CYI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CYI

Inne problemy z plikiem CYI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CYI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CYI:

  • plik CYI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CYI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CYI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik