• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CXP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CXP. Jeżeli chcesz otworzyć plik CXP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CXP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Omron CX Programmer Format OMRON

Co to jest plik CXP?

Plik projektu stworzony przez program CX-Programmer, program do programowania sterowników OMRON (programowalne sterowniki logiczne). Zapisuje programy i parametry użytkownika. Przechowywany w formacie skompresowanym i jest skompresowaną wersją pliku .CXT.

Program CX-Programmer jest teraz częścią CX-One i nie jest już oferowany jako samodzielny produkt.

Jak otworzyć plik CXP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CXP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CXP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CXP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CXP

Inne problemy z plikiem CXP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CXP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CXP:

  • plik CXP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CXP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CXP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik