• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CX3

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CX3. Jeżeli chcesz otworzyć plik CX3, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CX3

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CMS Video Format IDView

Co to jest plik CX3?

Plik wideo nagrany przez Central Manager System (CMS), zestaw programów służących do nagrywania wideo przy użyciu rejestratorów DVR. Zapisuje film w zastrzeżonym formacie CX3, ale można go odtworzyć przy użyciu programu odtwarzacza DVR dołączonego do oprogramowania CMS.

Za pomocą odtwarzacza CMS DVR można wyeksportować film CX3 do formatu .AVI. Wybierz polecenie Narzędzia i rarr. Konwertuj do AVI z menu programu.

Oprogramowanie CMS jest dostępne z rejestratorem, nadzorem wideo i innymi rozwiązaniami monitorującymi zakupionymi przez firmę IDView. Można go również pobrać za darmo z witryny IDView za pomocą poniższego linku programu.

Jak otworzyć plik CX3?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CX3 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CX3 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CX3 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CX3

Inne problemy z plikiem CX3

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CX3 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CX3:

  • plik CX3 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CX3 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CX3 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik