• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CWT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CWT. Jeżeli chcesz otworzyć plik CWT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CWT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ClarisWorks Texture Format ClarisWorks

Co to jest plik CWT?

Plik utworzony przez ClarisWorks, program służący do edytowania tekstu, edycji arkusza kalkulacyjnego i rysunku. Zawiera tekstury odwołane przez funkcję rysowania w programie ClarisWorks.

ClarisWorks został AppleWorks w 1998 roku. Firma AppleWorks rozwiązała następnie pakiet iWork Suite firmy Apple. Najnowsza aktualizacja AppleWorks pojawiła się w styczniu 2004 roku z wersją 6.2.9 dla komputerów Macintosh.

Jak otworzyć plik CWT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CWT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CWT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CWT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CWT

Inne problemy z plikiem CWT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CWT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CWT:

  • plik CWT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CWT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CWT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik