• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CWS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CWS. Jeżeli chcesz otworzyć plik CWS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CWS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ClarisWorks Template Format Apple

Co to jest plik CWS?

Szablon dokumentu Claris Works, na przykład plik edytora tekstu, rysunku lub arkusza kalkulacyjnego.

Zarówno AppleWorks, jak i ClarisWorks zostały przerwane.

Jak otworzyć plik CWS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CWS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CWS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CWS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CWS

Inne problemy z plikiem CWS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CWS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CWS:

  • plik CWS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CWS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CWS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik