• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CWP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CWP. Jeżeli chcesz otworzyć plik CWP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CWP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Cakewalk Sonar Audio Project Format Cakewalk

Co to jest plik CWP?

Plik projektu audio stworzony przez firmę Cakewalk SONAR, aplikację cyfrowej stacji roboczej (DAW). Zapisuje produkcję audio i obsługuje wiele ścieżek, efektów dźwiękowych, danych MIDI i innych parametrów. Służy do edycji muzyki i próbek dźwiękowych.

Starsze wersje Cakewalk używały plików .WRK dla projektów audio.

Jak otworzyć plik CWP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CWP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CWP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CWP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CWP

Inne problemy z plikiem CWP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CWP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CWP:

  • plik CWP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CWP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CWP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik