• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CWF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CWF. Jeżeli chcesz otworzyć plik CWF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CWF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CorelDRAW Workspace Format Corel

Co to jest plik CWF?

Zapisuje ustawienia obszaru roboczego zapisane w programie CorelDRAW. Zawiera konfiguracje pasków narzędzi, ustawienia palety i pozycje okien. Może być wyeksportowany z programu CorelDRAW, wybierając "Narzędzia i opcja rarr. & Rarr Workspace & rarr. Export Workspace ..."

Pliki CWF umożliwiają szybkie przełączanie się między wieloma obszarami roboczymi w programie CorelDRAW lub załadowanie zapisanego obszaru roboczego z innego komputera.

Jak otworzyć plik CWF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CWF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CWF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CWF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CWF

Inne problemy z plikiem CWF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CWF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CWF:

  • plik CWF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CWF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CWF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik