• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CWB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CWB. Jeżeli chcesz otworzyć plik CWB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CWB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Cakewalk Bundle Cakewalk

Co to jest plik CWB?

Archiwum projektu audio utworzonego przez Cakewalk SONAR, aplikację do produkcji dźwięku. Zapisuje wszystkie zasoby dźwięku projektu w jednym archiwum. Służy do tworzenia kopii zapasowych projektów i przesyłania ich między komputerami.

Pliki CWB są znacznie większe niż pliki CAGewalk SONAR (.CWP), ponieważ zawierają wszystkie zasoby audio. Pliki CWP zawierają tylko odniesienia do aktywów.

Jak otworzyć plik CWB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CWB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CWB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CWB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CWB

Inne problemy z plikiem CWB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CWB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CWB:

  • plik CWB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CWB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CWB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik