• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CW. Jeżeli chcesz otworzyć plik CW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CardWorks Template Format NCH Software

Co to jest plik CW?

Szablon wizytówki stworzony przez CardWorks, program służący do projektowania i drukowania wizytówek. Zapisuje układ kart i zawiera imię, nazwę, firmę, stronę internetową, adres, telefon, e-mail i inne powiązane informacje.

Wzory CardWorks mogą być eksportowane jako pliki .PDF i wydrukowane standardową drukarką. Przed eksportowaniem lub drukowaniem wielu arkuszy można umieścić na tej samej stronie w układzie niestandardowym.

Jak otworzyć plik CW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CW

Inne problemy z plikiem CW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CW:

  • plik CW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik