• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CVT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CVT. Jeżeli chcesz otworzyć plik CVT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CVT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Canvas External Tool Format ACD Systems

Co to jest plik CVT?

Plik używany przez Canvas, rysunek techniczny. Zawiera narzędzie, które dodaje nowe funkcje do oprogramowania Canvas. Może być używany do importowania lub eksportowania dodatkowych typów plików, przetwarzania obrazu lub dodawania innych funkcji.

Do instalacji Canvas 12 w katalogu / Canvas Tools / Tools dołączono kilka zewnętrznych narzędzi.

Jak otworzyć plik CVT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CVT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CVT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CVT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CVT

Inne problemy z plikiem CVT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CVT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CVT:

  • plik CVT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CVT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CVT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik