• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CVS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CVS. Jeżeli chcesz otworzyć plik CVS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CVS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CVS And VMS Sound Files (continous Variable Slope) ACD Systems

Co to jest plik CVS?

Własny format obrazu używany przez wczesne wersje programu Canvas, program do rysowania przeznaczony do tworzenia ilustracji technicznych. Może zawierać obrazy wektorowe i obrazy rastrowe.

Płótno zostało przerwane na platformie Mac. Pliki CVS są jednak widoczne w ostatnim wydaniu systemu Mac, zwanym Canvas X.

Jak otworzyć plik CVS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CVS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CVS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CVS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CVS

Inne problemy z plikiem CVS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CVS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CVS:

  • plik CVS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CVS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CVS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik